Saturday, June 3, 2023
HomeAktualitet25 vjetori i medresese "Haxhi Sheh Shamia"

25 vjetori i medresese “Haxhi Sheh Shamia”

-

Takimet e nisura per keshillim karriere ne prag te 25 vjetorit te celjes se medreseve ne Shkoder,medreseja “Haxhi Sheh Shamia” organizoi nje takim me studiuesin dhe drejtorin e Institutit te Mendimit dhe Qyteterimit Islam Dr Islam Zekaj.

Bashkebisedimi mes nxenesve dhe studiuesit Zekaj u fokusua tek keshillimi i karrieres dhe hapat qe duhet te ndjekin per ndertimin e te ardhmes se tyre.

Gjate ketij bashkebisedimi me nxenesit nje vemendje ju dha edhe ceshtjes se religjionit si faktor i zhvillimit te identitetit te nje individi.Pritet qe kulmi i festimeve per kete pervjetor te medresese te jete ne mes te muajit prill.

Related articles

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,796FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts