Friday, March 31, 2023
HomeAktualitetMbeturinat mbulojne qyetetin ne mes te dites.

Mbeturinat mbulojne qyetetin ne mes te dites.

-

Mesa duket i nxehti i ketyre diteve ka bere qe Bashkia dhe firmat e pastrimit te kene gjetur ndonje hije per te pushuar nderkohe qe mbeturinat kane mbuluar qytetin ne mes te dites ne zemren e tij.

Perveçse nje dekor i shemtuar ne mes te sezobit turistik, ato jane edhe vatra potencialisht te rrezikshme per perhapjen e ndonje epidemie.

Fotot e bera ne oret e drekes nuk kane nevoje per koment sepse flasin vete.

Related articles

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,756FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts