Tuesday, June 25, 2024
HomeSportVasili përshëndet Panuçin:

Vasili përshëndet Panuçin:

-

 

Vasili përshëndet Panuçin: Vjen nga shkolla Italiane, zgjedhje e goditur për të…

Ish Kryetari i LSI ka përshëndetur zgjedhjen e FSHF, për të emëruar Panuccin në krye të pankinës kuqezi. Vasili thotë se ish lojtari i Romës, Milanit e Real Madrid është zgjedhja e duhur për të vijuar rrugën e nisur nga De Biasi. “Panucci, një lajm i mirë për kombëtaren dhe për të gjithë tifozët. Ish-futbollist i madh, që vjen nga një shkollë e madhe futbolli dhe trainerësh si Italia. Zgjedhje e goditur që siguron vazhdimësinë dhe premisa të mëdha për rezultate të tjera të suksesshme të kuqezinjve”, shkruan Vasili

Related articles

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,912FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts