Thursday, June 13, 2024
HomeAktualitetPunonjesit e FG shoes takim ne Inspektoriatin e Punes.

Punonjesit e FG shoes takim ne Inspektoriatin e Punes.

-

Punonjesit e FG Shoes te cilet prej disa ditesh i kerkojne pronarit te kesaj fabrike Fehmi Golemi qe t’u paguaje pagat e plota dhe te respektoje te drejtat e tyre, i jane drejtuar zyrave te Inspektoriatit Shteteror te Punes kete mengjes. ATa shpresojne qe institucionet shteterore t’i mbeshtesin ne kerkesat e tyre.

Related articles

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,912FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts