Wednesday, May 29, 2024
HomeKronikaTe shtena ne unazen Lindore. Plagoset 1 person, arrestohet autori (emrat)

Te shtena ne unazen Lindore. Plagoset 1 person, arrestohet autori (emrat)

-

 

Nje plagosje sapo ka ndodhur ne qytetin e Shkodres. Ngjarja ka ndodhur ne Unazen Lindore dhe i plagosur ka mbetur shtetasi  Fatmir Z.

Policia e cila mberriti ne vendin e ngjarjes arrestoi menjehere autorin Dede.G

 

Informacione te tjera ne vijim.

 


 

Related articles

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,912FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts