Monday, March 27, 2023
HomeKronikaNdërron jetë ish-kryeministri i Kosovës Bajram Rexhepi, prej muajsh ndodhej në koma

Ndërron jetë ish-kryeministri i Kosovës Bajram Rexhepi, prej muajsh ndodhej në koma

-

Rexhepi prej muajsh ndodhej në koma dhe ishte duke qëndruar në njërin prej spitaleve në Turqi pas sulmeve të pësuara në tru.

Ai fillimisht ishte shtrirë në Qendrën Klinike Universitare të Kosovës ku edhe i është nënshtruar operacionit mirëpo për shkak të gjendjes së rëndë ishte transferuar në Turqi.

 (e.f/BalkanWeb)

Related articles

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,751FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts