Tuesday, March 21, 2023
HomeAktualitetSapo ka ndodhur nje shperthim zjarri me permasa te medha ne Laç.

Sapo ka ndodhur nje shperthim zjarri me permasa te medha ne Laç.

-

Zjarr me permasa te medha ne nje pyll afer Kishes se Laçit.  Zjarrfiksja ka shkuar me vonese dhe nuk kane mundur te parandalonin demet e shkaktuara. Po presim informacione te detajuara per shkakun e renies se zjarrit. Rrezikohet Kisha e Laçit dhe disa banesa te tjera.Ne vendngjarje kane mberritur dhe helikoptere.

Informacion paraprak…

Related articles

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,748FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts