Tuesday, June 25, 2024
HomeAktualitetPerkujtohet 1 vjetori i Ardian Kodres, efektivit te FNSH Shkoder qe u...

Perkujtohet 1 vjetori i Ardian Kodres, efektivit te FNSH Shkoder qe u vra

-

Eshte perkujtuar ne Shkoder  njevjetori i vrasjes ne krye te detyres te oficerit te FNSH,Ardian Kodra. Koleget e tij  te komisariatit te Shkodres zhvilluan vizita ne familjen Kodra.

Ardian Kodra u vra nje vit me pare gjatë nje aksioni policor në Torovicë. Ai kishte vite që ishte pjesë e Policisë së Shtetit.  Ai është i martuar dhe kishte dy djem.

a930a49e-d70c-41cc-9f4e-e55d8d98aa0b

a72757c7-4ca7-407d-9493-a0f58bb2c7f5
Ai ishte në Torovicë të Lezhë, në një operacion për kapjen e David Qosjes, pasi ishte raportuar se kishte qëlluar me armë në mes të fshatit. Në tentative për arrestimin e tij, Kodra është qëlluar nga dy plumba. Ai ka humbur jetën gjatë rrugës për në spital.

491bf3a5-86c4-4cd8-90fa-660ce102c202 f024f45f-968b-4641-bb20-4306d91a60e2

Related articles

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,912FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts