Thursday, June 13, 2024
HomeAktualitetE frikshme, momenti kur rrufeja godet tarracën e shtëpisë

E frikshme, momenti kur rrufeja godet tarracën e shtëpisë

-

https://youtu.be/2KnN96Zb5II

Një video e mahnitshme shfaqet në rrjete sociale ku duket momenti  i mahnitshëm kur një rrufe godet vetëm disa metra larg një njeri që filmon ngjarjen e frikshme. Daniel Model, 38 vjeç, po admironte stuhinë që po afrohej nga tarraca e tij në Gjerstad, Norvegji, kur rrufeja u përplas papritmas pranë tij.

Në video shihen retë e zeza qe mbulojnë qiellin dhe dëgjohet një zhurmë shumë e madhe kur rrufeja godet tokën. Fuqia e shpërthimit detyroi Model të kthehej brenda, pasi shkatërroi tarracën. Por dëmet skishin të mbaruar, djali vendosi të largohej mënjëherë nga shtëpia pasi mund të ndodhë që rrufeja të godasë një vend dy herë .

Related articles

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,912FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts