Saturday, January 28, 2023
HomeKronikaGjykata denon punonjesit e firmes se prodhimit te pijeve ne Shkoder

Gjykata denon punonjesit e firmes se prodhimit te pijeve ne Shkoder

-

Masa e sigurise per punonjesit e AKU te akuzuar per shperdorim detyre gjate kontrolleve ne fabriken e prodhimit te pijeve Briland: Edmond Fortuzi dhe Adnan Gradeci jane lene me masen e sigurise “arrest shtepie”. Hilmi Erkoçi, Abdyl Bajrakatari dhe Elvis Rraboshta “arrest me burg”.

 

Masa e sigurise per punonjesit e fabrikes se prodhimit te pijeve “Briland” te arrestuar nga policia: Fatjon Bushati arrest me burg, Sami Haxhija arrest me burg, Syrri Çaku arrest shtepie.

Related articles

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,674FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts