Wednesday, October 4, 2023
HomeAktualitetKonferenca Live - Viti i Skënderbeut bashkon shqiptarët. Më 27 Nëntor mbledhja...

Konferenca Live – Viti i Skënderbeut bashkon shqiptarët. Më 27 Nëntor mbledhja e përbashkët e qeverisë

-

Kryeministri Edi Rama dhe kryeministri i Kosovës Ramush Haradinaj ndodhen në një konferencë të përbashkët.

“Mbledhja e përbashkët e qeverisë Shqipëri- Kosovë 27 nëntor – 28 nëntor”

Related articles

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,878FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts