Thursday, June 13, 2024
HomeKronikaLAJM I FUNDIT/ I dënuari në Krujë hidhet nga kati i dytë...

LAJM I FUNDIT/ I dënuari në Krujë hidhet nga kati i dytë i burgut, gjen vdekjen (Emri)

-

Një i dënuar në burgun e Krujës është hedhur nga kati i dytë, dhe si pasojë ka gjetur vdekjen.

Ai është Jorgo Zani

 Informacione te tjera ne vijim

Related articles

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,912FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts