Sunday, July 21, 2024
HomeSportSeanca e fundit stervitore e perfaqesueses se Kosoves.

Seanca e fundit stervitore e perfaqesueses se Kosoves.

-

Ne prag te sfides me Ukrainen, perfaqesuesja e Kosoves kryen seancen e fundit stevitore.
Pas pak pritet edhe konferenca per shtyp ku do te flase mbi ndeshjen trajneri Bunjaki dhe nje futbollist

201eb02c-39c3-4be2-94cc-f389fbfa1370

Related articles

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,912FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts