Saturday, April 20, 2024
HomeAktualitet360 Gradë - Kryemadhi: LSI-së i morën minimumi 10 mandate

360 Gradë – Kryemadhi: LSI-së i morën minimumi 10 mandate

-

Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika Kryemadhi e ftuar në “360 Gradë” nga Artur Zheji në Ora News, thotë se kreu i LSI-së Ilir Meta u tregua emocional me Ramën duke e mbajtur në qeveri.

KryemadhiDeformimi i parave të krimit minimumi i ka marrë LSI-së 10 mandate. Pa llogaritur strategjitë.

Vetëm në Elbasan, Taulant Balla ka denoncuar 300 veta për blerje votash. Ka denoncuar të moshuarin 80 vjeçar për blerje votash vetëm pse i biri punon për LSI-në. I kanë terrorizuar njerëzit.

Fermerit në Lushnje i kanë thënë se do të djegin serën ose merr paratë dhe voto për PS-në. Kush e mbronte këtë fermerin? Këtu është e kapur çdo gjë. Çdo gjë ka marrë fund. Mos u çudit kur të marrin nesër të trafikojnë fëmijën dhe të thotë mbylle gojën. Opozita është organizim.

/Ora News.tv/

Related articles

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,912FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts