Saturday, December 2, 2023
HomeAktualitetLajmi i fundit-Një shkëmb i madh bie mbi makinën në ecje, dyshohet...

Lajmi i fundit-Një shkëmb i madh bie mbi makinën në ecje, dyshohet për 2 viktima

-

 

 Një automjet është goditur nga një gur i madh i shkëputur nga mali në qytetin e Lezhës. Ngjarja ka ndodhur në zonën e Torovicës.
Policia dhe ambulanca jane nisur drejt vendit te ngjarjes për të bërë të mundur nxjerrjen e trupave nga makina.

Guri i madh se ka rene mbi nje mjet Fuoristrade “Range Rover” dhe dyshohet për dy viktima. Thuhet se në automjet udhëtonte një familje.

Related articles

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,912FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts