Wednesday, April 17, 2024
HomeAktualitetKushte te jashtezakonshme per "Axurret", ja c'bejne se fundmi lojtaret e Italise.

Kushte te jashtezakonshme per “Axurret”, ja c’bejne se fundmi lojtaret e Italise.

-

Italia do të luajë në mbrëmje kundër Shqipërisë, në kuadër të eliminatoreve të botërorit “Rusi 2018”. Ky takim do të zhvillohet në stadiumin “Loro Boriçi”, ndërkohë që përfaqësuesja “Axurre” është akomoduar në hotel “Grand Evropa”.

Kushtet për italianët janë fantastike dhe nga disa foto të siguruara nga neësport.al brenda hotelit, shihen që futbollistët e kombëtares “Axurre” janë mjaft të qetë dhe tashmë po përgatiten për të ngrënë vaktin e drekës.

Kujtojmë që ndeshja mes Shqipërisë dhe Italisë do të startojë në orën 20:45 dhe sytë e të gjithë shqiptarëve janë kthyer nga Shkodra

.foto13

fotoo

foto-ekskluzive-720x470

 

Related articles

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,912FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts