Monday, June 17, 2024
HomeUncategorizedKremtohet mesha e shenjte kushtuar lumturimit te 38 Martireve te kishes katolike...

Kremtohet mesha e shenjte kushtuar lumturimit te 38 Martireve te kishes katolike ne Katedralen e Shkodres

-

Nis kremtimi i meshes se shenjte kushtuar 1 vjetorit te lumturimit te 38 Martireve te Kishes Katolike. Mesha udhehiqet nga arqipeshkevi o Shkoder – Pult imzot Angelo Massafra

Te pranishem qindra besimtare dhe kreret e larte te Kishes Katolike ne trojet shqiptare

Imzot Massafra: Jeta dhe vepra e martireve te jete shembull per jeten tone

Related articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,912FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts