Friday, June 21, 2024
HomeAktualitetLajmi i fundit/ DSHP Shkoder thirrje qytetareve: Ne 24 oret ne vijim...

Lajmi i fundit/ DSHP Shkoder thirrje qytetareve: Ne 24 oret ne vijim uji te konsumohet i zier

-

Drejtoria e Shendetit Publik i ka bere thirrje qytetareve qe ne 24 oret ne vijim ti lene rrubinetat e ujit hapur dhe ujin ta ziejne perpara konsumit.

Kjo per shkak se per rreth 20 ore nuk ka patur furnizim me uje dhe tubacionet kane qene te bllokuara.

Related articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,912FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts