Tuesday, March 28, 2023
HomeUncategorizedMesila Doda:"Kukesi djep trimerie,Rama injorance ekstreme"

Mesila Doda:”Kukesi djep trimerie,Rama injorance ekstreme”

-

Ish- deputetja e PDIU ka reaguar me anë të një statusi për protestën e mbajtur ditën e sotme kundër taksës për kalimin në Rrugën e Kombit nga kompania konçensionare.

Sipas Dodës, zona e Kukësit është një zonë trimash dhe Rama shton Doda, bën gabim fatal kur kërcënon kuksianët.

“Kryeministri bën gabimin fatal… kërcënon kuksianët… dëshmon injorancë ekstreme sepse ajo zonë është djep trimërie e rezistence… mesa duket në fund do i duket mjalt kënga e Hajredin Pashës…” shkruan ish deputetja e PDIU Mesila Doda.

Related articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,754FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts