Friday, October 7, 2022
HomesocialeE ftuar në emisionin ‘’Sport Show’’ në Tv1 Channel lojtarja e Vllaznisë...

E ftuar në emisionin ‘’Sport Show’’ në Tv1 Channel lojtarja e Vllaznisë volejboll femra Stela Kiri

-

Nje volejbolliste e talentuar e skuadres se Vllaznise per te tregar me shume per fazen e pare te sapo mbyllu, sfidat e shumta dhe si pritet te jete ekipi ne fazat e tjera .

Kiri: Kemi mbyllur fazen e pare ku kishim vetem dy humbje por ne kemi shume pretendime per kete vit . Eshte shpejt te themi se kemi pretendime per titullin kampion por do mundohemi cdo here te japim nje rezultat pozitiv dhe nje loje te bukur .Ky turne ishte shume emocionues, dhe ishte nje turne shume i bukur .U mblodhen 4 nga ekipet me te mira ishte shume eksperiec e bukur . Fazen e pare e kemi mbyllur dhe jemi ne vendin e katert .

Ndeshja me Tiranen ishte ajo qe prishi pak punet, panvarsisht nje rezultati negative ndeshja ishte shume e bukur me emocione te forta dhe me shume rivalitet mes skuadrave . Mendoj se do kemi rezultat me pozitiv gjate fazes se dyte, jemi bere nje grup me i bashkuar dhe me i mire kjo eshte gje me shume rendesi ne nje skuader . Ne cdo sport duhet te jete ekipi i bashkuar , vajza me eksperience qe mendoj qe edhe mbas disa viteve ekipi do jete shume mire edhe vetem me vajza shqiptare .

Presidenti dhe tranjeret tone po punojne shume me vajzat e vogla qe vitet e tjera mos te jete e nevojshme te blihen lojtaret por te luhet me lojtaret shkodrane.

Related articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,518FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts