Tuesday, August 9, 2022
HomePolitikëMeta pret në Presidencë këngëtarin e njohur italian Albano Carrisi: Frymëzoi shqiptarët...

Meta pret në Presidencë këngëtarin e njohur italian Albano Carrisi: Frymëzoi shqiptarët për liri, demokraci dhe shpresë

-

Presidenti Ilir Meta ka pritur në një vizitë në Presidencë këngëtarin e njohur italian, Albano Carrisi.

Meta publikon në “Facebook” një video nga pritja që i bën këngëtarit Carrisi, ndërsa shkruan se me zërin dhe muzikën e tij si frymëzoi shqiptarët në fund të viteve ’80 për liri, demokraci dhe shpresë.

Related articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,433FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts