Thursday, August 11, 2022
HomePolitikëFillon punimet Kuvendi i Bashës/ miratohet komisioni për Kuvendin Kombëtar të PD,...

Fillon punimet Kuvendi i Bashës/ miratohet komisioni për Kuvendin Kombëtar të PD, ja kryetari dhe anëtarët

-

 

Kuvendi i PD ka miratuar vendimin e parë. Bëhet fjalë për ngritjen e komisionit të Kuvendit, i cili do të drejtohet nga Jemin Gjana. Zëdhënësja e PD-së, Ina Zhupa, prezantoi emrat teksa tha se nuk mund ta fshehë gëzimin për pjesëmarrjen.

Komisioni

Jemin Gjana, kryetar

Gazment Bardhi, anëtar

 

 

Grida Duma, anëtare

Enkelejd Alibeaj, anëtar

Flutura Açka, anëtare

“Të gjithë delegatët janë të pajisur me fletët për të votuar. Ftoj delegatë të votojnë për përbërjen e komisionit, miratohet përbërja e Komisionit për Kuvendin Kombëtar të PD”, deklaroi Zhupa.

Related articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,433FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts