Wednesday, August 10, 2022
HomeKronikaKukës/ Do takonte babain në burg, vajzës 9-vjeçare i gjendet drogë në...

Kukës/ Do takonte babain në burg, vajzës 9-vjeçare i gjendet drogë në tullumbace

-

 

50 gramë kokainë është tentuar që të futet në burgun e Kukësit këtë të mërkurë, kjo përmes një 9-vjeçarie.

”Gjatë veprimeve proceduriale të takimeve mes familjarëve dhe personave në konflikt me ligjin në IEVP Kukës, është kapur një sasi pluhuri i bardhë (rreth 50 gramë) i dyshuar si lëndë narkotike”, bën të ditur policia.

Mësohet se lënda narkotike u gjet brenda një tullumbaceje në xhupin e vajzës 9-vjeçare të të paraburgosurit G.I. Për këtë rast, bëhet e ditur se është njoftuar SHKBB, Policia e Shtetit dhe Prokuroria.

Related articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,433FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts