Thursday, August 11, 2022
HomeAktualitetPas pagave, del edhe lista me targat e makinave të gati 590...

Pas pagave, del edhe lista me targat e makinave të gati 590 mijë shqiptarëve

-

Pas skandalit të zbulimit të pagave për 690 mijë shqiptarë numrave të telefonit, publikohet një tjetër listë me targat e makinave. Lista me targat e makinave personale që disponohet  përmban të dhëna për 591962 qytetarë.

Në tabelën në formatin Excel janë shënuar tarka, marka e makinës, modeli, ngjyra, numri i identifikimit si dhe emri i pronarit apo kompanisë që e ka në pronësi.

Prej tre ditësh janë nxjerrë fillimisht në whatsapp e më pas publikuar pagat e 590 mijë shqiptarëve. E para listë ishte ajo me pagat e muajit janar 2021 e më pas dolën dhe të dhënat e pagave si dhe numrat e telefonit në një listë tjetër, për muajin prill.

Related articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,430FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts