Tuesday, August 9, 2022
HomePolitikë“Mezi pres të lirohem nga kostumi i presidentit”/ Meta: Do të rikthehem...

“Mezi pres të lirohem nga kostumi i presidentit”/ Meta: Do të rikthehem fuqishëm e në beteja të vërteta. 25 prilli nuk ishte ndeshje e fituar, por e shitur

-

Presidenti Ilir Meta, në një prononcim për mediat nga qyteti i Korçës tha se nuk pret me asnjë interes vendimin e Gjykatës Kushtetuese për shkarkimin e tij.

Ai tha mezi pret të lirohet nga posti i Presidentit dhe t’i bashkohet popullit të 2 marsit në beteja të vërteta.

“Nuk kam asnjë interes se çfarë do të vendosi gjykata Kushtetuese për vendimin e Parlamentit të shkarkuar pas zgjedhjeve të 25 prillit, për të shkarkuar Presidentin e Republikës

Related articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,433FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts