Thursday, August 11, 2022
HomePolitikëKryeministri Rama: Shqipëria ka taksat më të larta në rajon për biznesin...

Kryeministri Rama: Shqipëria ka taksat më të larta në rajon për biznesin e madh

-

Kryeministri Rama deklaron se Shqipëria ka taksat më të larta në rajon për biznesin e madh.

Në një postim në Facebook, Rama ka postuar një grafik me të gjitha vendet e rajonit dhe se sa janë taksat për biznesin e madh në secilin vend.

Në vijim postimi i plotë i Ramës

Qysh prej vitit 2014 Shqipëria ka taksat më të larta në rajon për Biznesin e Madh dhe numrin më të lartë të akuzave e sharjeve për të kundërtën!

Related articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,430FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts