Wednesday, August 17, 2022
HomeSportI ftuar në emisionin ‘’Sport Show’’ në Tv1 Channel, Arben Haveri president...

I ftuar në emisionin ‘’Sport Show’’ në Tv1 Channel, Arben Haveri president i AAS dhe analist sporti

-

Ne emisionin ‘’Sport Show’’ ne Tv1 Channel kete te hene me te ftuar shume special, u diskutuan ngjarje te rendesishme sportive . Ajo qe zuri vendin kryesor ne diskurime ishte skuadra e Vllaznise, rikthimi i skudres mbas nje humjeje 3-0 ne Rrogozhine. Si do te reagoje Vllzania ne keto dy ndeshje rradhazi ku eshte fati i te gjithe sezonit.

Te enjten ne Elbasan Arena, ndeshja Partizani- Vllzania, ndeshja e pare gjysemfinale e Kupes se Shqiperise. Te henen e ardhshme ndeshja Vllznia- Kastrioti. Keto jane dy ndeshjet qe vulosin fatin e Vllzanis.

I ftuar në emisionin ‘’Sport Show’’ në Tv1 Channel, Arben Haveri president i AAS dhe analist sporti.

Haveri: Ne kemi punuar shume me djemt tone dhe nje pjese e mire e tyre sot lujne tek Vllaznia, pa llogaritur edhe te tjere qe luajne jashte vendit. Besoj qe kemi nje grup shume te mire djemsh, nga kjo mendoj se ekipi i Vllzanise nuk do te kete asnje problematike ne te ardhmen. Shkodra ka jashtezakonisht talente te cilet nuk e bejne fare problem ecurine e ekipit te Vllzanise. Ne u mundem nga Egnatia por mos te harrojme se tek kjo skuder jane djem shkodrane qe po deshmojne vlera te medha.

Nese duam qe te shikojme vitin e ardhshem futboll ne Shkoder, padiskutim ai lidhet me rezultatet e ketij viti. Ne mbajme vendin e katert ne klasifilim, natyrisht nuk i dedikohet shume lojes se ketij viti, por vitit qe kaloi. Kete e them gjithmone sepse une i vendos jashtezakonisht shume rendesi te ardhurave. Ana ekonomike padiskutim eshte pjesa me e rendesishme e ecurise se nje ekipi.

Related articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,434FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts