Friday, September 30, 2022
HomePolitikëAlibeaj mbledh nesër grupin parlamentar të PD, në pikëpyetje pjesëmarrja e Grupit...

Alibeaj mbledh nesër grupin parlamentar të PD, në pikëpyetje pjesëmarrja e Grupit të Rithemelimit

-

Kryetari komanduar i Partisë Demokratike Enkelejd Alibeaj, njëherësh edhe kreu i grupit parlamentar demokrat, ka thirrur nesër mbledhjen e grupit.

Mbledhja do të zhvillohet në orën 09:00, pak para nisjes së seancës plenare, në selinë blu.

Kjo është mbledhja e parë e grupit që pas vendimit të Gjykatës së Tiranës që i ktheu partinë dhe logon Grupit të Rithemelimit.

Nuk dihet ende nëse është arritur një dakordësi që në mbledhje të jenë edhe deputetët e Grupit të Rithemelimit, disa të përjashtuar e të tjerë të pezulluar.

Related articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,508FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts