Thursday, August 11, 2022
HomePolitikë“T’i presë biletën kësaj qeverie”, Berisha zbulon objektivin e opozitës dhe flet...

“T’i presë biletën kësaj qeverie”, Berisha zbulon objektivin e opozitës dhe flet për bashkimin e demokratëve: Ideja jonë është …

-

Ish-kryeministri Sali Berisha zbuloi objektivin e opozitës pas kapërcimit të problemeve brenda saj.
Në një prononim për medias jashtë ambjenteve të kuvendit Berisha tha se veprim i opozitës, do të jetë një i vetëm, t’i presë biletën kësaj qeverie në arkivat e historisë.

“Propozimet dhe veprimet e opozitës, do të jetë t’i presë biletën kësaj qeverie në arkivat e historisë.”, ndërsa komentoi mbledhjen e grupit parlamentar të PD, zhvilluar para nisjes së seancës plenare.

“Ishte mbledhje normale me diskutime, ideja jonë është bashkimi në diversiteti, procesi i kapërcimit të pasojave po ecën shumë mirë.”- vijoi ai.

Related articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,433FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts