Tuesday, August 16, 2022
HomePolitikëBerisha pret ish-presidentët në Tiranë: Takim me miq të vjetër

Berisha pret ish-presidentët në Tiranë: Takim me miq të vjetër

-

Kjo e dielë ka mbledhur në Tiranë ish-presidentët. Sali Berisha është takuar me ish-presidentin e Kroacisë, Shtipe Mesiç dhe me ish-Presidentin e Kosovës, Fatmir Sejdiu.

Përmes një postimi në facebook, Berisha thekson se në takim kanë diskutuar për zhvillimet aktuale në Shqipëri e në rajon.

“Një takim me miq të vjetër! Me ish-Presidentin e Kroacisë, mikun e çmuar të shqiptarëve Shtipe Mesiç dhe ish-Presidentin e Kosovës, Fatmir Sejdiu. Zhvillimet aktuale në Shqiperi dhe në rajon ishin çështjet që diskutuam dhe patëm mirëkuptim të plotë”.

Related articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,434FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts