Thursday, August 11, 2022
HomePolitikëA ke pasur komunikime me Ramën? Basha: Kam folur vetëm dy herë,...

A ke pasur komunikime me Ramën? Basha: Kam folur vetëm dy herë, për dy mesazhe ngushëllimi

-

Lulzim Basha i është përgjigjur deklaratës së Edi Ramës i cili gjatë Kongresit të PS tha se i ka dërguar një mesazh duke e paralajmëruar se PD do të shkojë në këtë situatë, por tha se kishte gabuar vetëm me vitin.

Basha tha se kjo nuk është e vërtetë dhe se me Ramën ka komunikuar vetëm dy herë, me dy mesazh ngushëlluese për dy humbje respektive që kanë pasur në familje.

“Është gënjeshtër deklarata e Ramës, ka pasur komunikim për dy ngushëllime, këto kanë qenë komunikimet e mia me Ramën. Treshja e tranzicionit hedh gënjeshtra për të hequr vëmendjen”, u shpreh ai.

Related articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,430FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts