Sunday, December 4, 2022
HomePolitikëPS nisi procedurat për zgjedhjen e kreut të ri të shtetit, presidenti...

PS nisi procedurat për zgjedhjen e kreut të ri të shtetit, presidenti Meta shfaqet në Kalabri. Ja mesazhi i tij…

-

Ne nje postim ne rrjetet sociale, Presidenti Meta ka publikuar disa foto nga takimet qe ai ka zhvilluar dhe shkruan.

Postimi i presidentit Ilir Meta në rrjetet sociale:

“Përherë i nderuar nga mikpritja e ngrohtë e Arbëreshëve. I lumtur që ndodhem sot në qytezën e bukur të Civita, ku fryma e atdhedashurisë dhe krenaria për historinë, traditën, kulturën dhe trashëgiminë kombëtare ruhen ende të gjalla si në Motin e Madh të Kryeheroit tonë Gjergj Kastriot Skënderbeut.

Related articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,595FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts