Wednesday, August 17, 2022
HomePolitikë“Ishte i turpshëm akti që bëtë”, Berisha i kthehet Nikollës pas kritikës:...

“Ishte i turpshëm akti që bëtë”, Berisha i kthehet Nikollës pas kritikës: Hera e dytë që përdor fyerje, po vazhdove në këtë mënyrë…

-

Ish-kryeministri Sali Berisha ka marrë fjalën në parlament, por e ka nisur me një replikë me kryetaren e parlamentit Lindita Nikolla.

Kjo e fundit duke iu drejtuar Berishës tha se ishte i turpshëm akti që ai bëri. Por Berisha tha se i turpshëm ishte akti i saj që nuk i dha fjalën dhe i dha një paralajmërim.

Nikolla: Ndjesa nuk është tipari juaj, por ishte i turpshëm akti që bëtë.
Berisha: I turpshëm ishte akti yt, kërkova fjalën për replikë. Hera e dytë që përdor fyerje, por po vazhdove në këtë mënyre do marrësh përgjigjet më të merituara.

Related articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,434FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts