Friday, September 30, 2022
HomePolitikëKryeministri Rama publikon foton dhe uron festën: Gëzuar Pashkët Ortodokse

Kryeministri Rama publikon foton dhe uron festën: Gëzuar Pashkët Ortodokse

-

Kryeministri Edi Rama ka uruar besimtarët për Pashkët Ortodokse.

Rama ka publikuar një foto në Facebook, bashkangjitur së cilës shkruan: “Gëzuar Pashkët Ortodokse”.

Statusi:

MIRË MËNGJES

 

 

Gëzuar Pashkët Ortodokse

Related articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,508FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts