Friday, September 30, 2022
HomePolitikëDita Ndërkombëtare e Punëtorëve, Rama publikon fotot: Falënderim për të gjithë njerëzit...

Dita Ndërkombëtare e Punëtorëve, Rama publikon fotot: Falënderim për të gjithë njerëzit e punës që bënë realitet projektin e rindërtimit

-

Në Ditën Ndërkombëtare të Punëtorëve, kryeministri Edi Rama ka falënderuar punonjësit që bënë realitet projektin e rindërtimit.

“Mirë mëngjes dhe me falenderimin nga zemra për të gjithë njerëzit e punës që bënë realitet projektin e rindërtimit, pa të cilët nuk do mund t’u kthenim dot buzëqeshjet familjeve të prekura, ju uroj të diel të qetë”, shkruan kryeministri Rama në Facebook.

Related articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,508FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts