Thursday, August 11, 2022
HomePolitikëKryeministri Rama uron besimtarët myslimanë për Fiter Bajramin me pamjet nga xhamia...

Kryeministri Rama uron besimtarët myslimanë për Fiter Bajramin me pamjet nga xhamia e re në Mullet

-

Kryeministri Edi Rama ka uruar të gjithë besimtarët myslimanë për festën e Fitër Bajramit, duke shpërndarë disa foto nga xhamija e re e ndërtuar në Mullet.

MIRËMËNGJES

dhe me pamjet e bukura të Xhamisë së re në Mullet, uroj të gjithë besimtarët myslimanë gëzuar festën e Fitër Bajramit”, shkruan Rama në facebook.

Related articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,431FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts