Wednesday, August 17, 2022
HomePolitikëBerisha: Alibeaj nuk ka asnjë autoritet nga PD, çdo veprim i tij...

Berisha: Alibeaj nuk ka asnjë autoritet nga PD, çdo veprim i tij sintonizim i farsës së Ramës

-

Në një prononcim për gazetarët nga hyrja e selisë së PD-së, kryetari i PD-së, Sali Berisha u shpreh se Enkelejd Alibeaj nuk ka asnjë tagër mbi partinë.

Ai theksoi se çdo veprim i tij është sintonizim i një farse të shpifur të zgjedhjes së Presidentit nga Edi Rama me kallp opozitën.

Berisha: Përveç autoritetit që i jep Rama, Alibeaj nuk ka asnjë autoritet dhe tagër nga PD. Çdo veprim i tij është sintonizim i një farse të shpifur të zgjedhjes së Presidentit nga Edi Rama me kallp opozitën. Dua të dënoj me ashpërsinë më të madhe pikëpamjen e Edi Ramës, të konsiderimit të emigracionit dhe diasporës si një zonë e veçantë elektorale.

Related articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,434FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts