Sunday, August 14, 2022
HomePolitikëSali Berisha: Rama shpenzon 150 mijë euro për një udhëtim, dhe ne...

Sali Berisha: Rama shpenzon 150 mijë euro për një udhëtim, dhe ne nuk kemi një avion për zjarret

-

Kryetari i Partisë Demokratike, Sali Berisha tha sot se udhëtimet e kryeministrit Rama me avion kushtojnë 150 mijë euro secili, ndërkohë që vendi nuk merr dot një avion “Canader” me qira për të fikur zjarret në Sazan.

Çdo udhëtim i Ramës shkon 150 mijë euro, po një Canadair ta kemi këtu për zjarret, nuk e marrim dot”, tha Berisha, teksa ndodhet në një tryezë diskutimi me biznesin e vogël dhe të mesëm.

Related articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,432FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts