Saturday, August 13, 2022
HomePolitikëPse nuk i përfshitë Bashën, Alibeajn dhe Bardhin në organizimin e protestës?...

Pse nuk i përfshitë Bashën, Alibeajn dhe Bardhin në organizimin e protestës? Ja si përgjigjet Berisha

-

Kryetari i PD-së, Sali Berisha komentoi faktin se përse nuk ka përfshirë edh eish kryetarin Basha, si dhe Alibeajn dhe Bardhin në organizimin e protestës së 7 korrikut.

Pse i latë jashtë grupeve të punës Alibeajn, Bashën dhe Bardhin? Ata janë edhe qytetarë…

Ajo ishte një këshillë. Këshilla ka gjithmonë një relativitet të madh. Askush nuk mund të pengohet për të ardhur në protestë. Nëse jap një këshillë në interesin më të mirë të protestës, kjo nuk do të thotë ndalim. Është thjeshtë një këshillë. Po të duan e pranojnë, po të duan nuk e pranojnë.

Related articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,432FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts