Wednesday, September 27, 2023
HomeKronikaAksident në Lezhë, makina përplaset me motorin, plagoset drejtuesi

Aksident në Lezhë, makina përplaset me motorin, plagoset drejtuesi

-

Aksident në aksin rrugor Lezhë- Rrilë! Një automjet është përplasur me një motor në afërsi të një karburanti.

Drejtuesi i motorit ka mbetur i dëmtuar dhe është transportuar për në Spitalin Rajonal të Lezhës, ku sipas informacioneve të para është jashtë rrezikut për jetën.

Policia ndodhet në vendin e ngjarjes duke kryer hetimet mbi shkaqet e këtij aksidenti.

Related articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,873FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts