Tuesday, September 26, 2023
HomeSportZbulohen oraret e javës së parë të Kategorisë Superiore, ja dueli që...

Zbulohen oraret e javës së parë të Kategorisë Superiore, ja dueli që do ngre siparin…

-

Dueli mes Kukësit dhe Tiranës do të ngrejë siparin e sezonit të ri të Superiores. Kjo përballje interesante është planifikuar të luhet të premten e 19 gushtit në orën stadiumin “Kukës Arena”.

Ditën e shtunë do të ketë dy përballje të tjera ku po në 17:00 do të jetë përballja Erzeni-Vllaznia. Më datën 20 do të luhet gjithashtu edhe Partizani-Egnatia në “Elbasan Arena” në orën 19:30.
Java e parë do të mbyllet me dy përballjet e tjera Laçi-Teuta dhe Bylis-Kastrioti. Të dyja ndeshjet do të startojnë në orën 17:00 dhe do të jenë ato që do të ulin siparin e javës së parë të Kategorisë Superiore.
Java e parë

E premte 19/08/2022
Kukësi-Tirana 17:00
E shtunë 20/08/2022
Erzeni-Vllaznia 17:00 (Durrës)
Partizani-Egnatia 19:30 (Elbasan)
E diel 21/08/2022
Laçi-Teuta 17:00
Bylis-Kastrioti 17:00

Related articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,872FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts