Tuesday, July 23, 2024
HomeKronikaBie në kontakt me energjinë elektrike, humb jetën 14-vjeçari në Vaun e...

Bie në kontakt me energjinë elektrike, humb jetën 14-vjeçari në Vaun e Dejës

-

Rreth orës 14:45, në fshatin Barbullush, Vau i Dejës, shtetasi i mitur E. A., 14 vjeç, dyshohet se ka rënë në kontakt me rrymën elektrike në banesën e tij dhe për pasojë ka humbur jetën.

Grupi hetimor vijon punën për sqarimin e rrethanave të kësaj ngjarjeje.

Related articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,912FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts