Tuesday, September 26, 2023
HomePolitikëMeta: Çdo shtet ka mafien e tij, por këtu mafia ka shtetin...

Meta: Çdo shtet ka mafien e tij, por këtu mafia ka shtetin e saj

-

Kryetari i Partisë së Lirisë, Ilir Meta ka reaguar për deklaratat e ish-drejtorit të Policisë, Gledis Nano për një media franceze ku fliste për operacionet e dekonspiruara.

Përmes një mesazhi në Facebook, Meta thekson se tashmë është e qartë objektivi i policisë.

Reagimi i Metes

Tani është e qartë se cili është objektivi që nuk realizoi Policia e Shtetit, që solli si pasojë shkarkimin e Drejtorit të Përgjithshëm. U dekonspiruan vetëm 14, por duhej të dekonspiroheshin të gjithë.
Çdo shtet ka mafien e tij por këtu mafia ka shtetin e vet.
Ndaj një orë e më parë për të shporrur Kryeministrin e Krimit dhe Shpopullimit!

Related articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,872FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts