Tuesday, September 26, 2023
HomePolitikëMeta: Aksioni politik i ''Partisë së Lirisë'', i pandalshëm dhe trimfues!

Meta: Aksioni politik i ”Partisë së Lirisë”, i pandalshëm dhe trimfues!

-

 

Kryetari i Partisë së Lirisë, Ilir Meta, garantoi sot se “së bashku me qytetarët, aksioni politik i Partisë së Lirisë do të jetë i pandalshëm dhe triumfues”.

Meta ka publikuar mëngjesin e kësaj të shtune, një album nga takimet që ka zhvilluar me anëtarët e partisë që drejton në Berat dhe në Tiranë.

“Fotoalbum nga takimet e javës së Partisë së Lirisë në Berat, në Njësinë 6 dhe 7 në Tiranë si dhe me strukturat drejtuese të Forumit të Grave të PL-së”, shkruan Meta

Related articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,872FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts