Saturday, April 20, 2024
HomePolitikëKryeministri: 27 mijë persona kanë përfituar, vijon ende mbështetja e fermerëve me...

Kryeministri: 27 mijë persona kanë përfituar, vijon ende mbështetja e fermerëve me naftën falas

-

Kryeministri Rama thotë se brenda shtatorit do të jepen edhe 9000 karta për fermerë të tjerë përfitues të kësaj skeme në ndihmë të qytetarëve.

Në vijim postimi i plotë i Ramës në Facebook: 

MIRËMËNGJES 😊
dhe me lajmin e mirë se mbështetja vijon për fermerët me naftën FALAS, ku deri më sot janë shpërndarë kartat për 27,000 fermerë dhe brenda shtatorit do mbështeten edhe 9,000 fermerë të tjerë, ju uroj një ditë të mbarë

Related articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,912FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts