Saturday, December 2, 2023
HomePolitikëKryeministri nxjerr pamjet/ Shumë shpejt kthehet lundrimi turistik në Liqenin e Shkodrës

Kryeministri nxjerr pamjet/ Shumë shpejt kthehet lundrimi turistik në Liqenin e Shkodrës

-

Postimi i Kryeministrit Rama në Facebook: 

MIRËMËNGJES 😊
dhe me një tjetër projekt të shumëpritur, atë të rillindjes së moleve në Liqenin e Shkodrës, për të rikthyer së shpejti, pas shumë e shumë kohësh, lundrimin turistik në liqen, përmes natyrës së bekuar të Shkodrës – Shirokës – Zogaj dhe Vir Pazarit, falë punës së Fondit Shqiptar të Zhvillimit, ju uroj një ditë të mbarë!

 

Related articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,912FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts