Sunday, July 14, 2024
HomePolitikë78 vjetori i Sali Berishës: Udhëtoj në dy stinë, në vjeshtën e...

78 vjetori i Sali Berishës: Udhëtoj në dy stinë, në vjeshtën e bukur të jetës dhe në një pranverë të re politike!

-

 

Kreu i PD-së Sali Berisha feston sot ditëlindjen e tij të 78-të teksa ka shpërndarë dhe një foto të tijën me bashkëshorten dhe një mesazh.

Berisha shkruan se udhëton në dy stinë, në vjeshtën e jetës dhe pranverën e re politike.

“Sot 78 vjeç! Udhëtoj njëheraz në dy stinë.
Në vjeshtën e bukur të jetës dhe në një pranverë të re politike! Lavdi zoti! Mirënjohje të pakufishme familjes time dhe të gjithëve ju miq”, shkruan Berisha.

Related articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,912FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts