Saturday, February 4, 2023
HomePolitikëBerisha feston 78-vjetorin e lindjes, ja urimi që i bën Meta në...

Berisha feston 78-vjetorin e lindjes, ja urimi që i bën Meta në rrjetet sociale

-

 

Kreu i Partisë së Lirisë Ilir Meta ka uruar kreun e PD-së Sali Berisha me rastin e ditëlindjes. Meta ka postuar një foto të Berishës me dy gishta lart dhe urimin e tij për 78-vjetorin e tij.

“Gëzuar ditëlindjen Prof.Dr. Sali Berisha! Shumë urime të përzemërta!”, shkruan Meta.

Në ditën e 78-vjetorit të Berishës, Meta poston edhe një foto ku kryetari demokrat shfaqet në një tubim elektoral.

Related articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,695FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts