Sunday, April 21, 2024
HomePolitikëDeputetja e PL i përgjigjet Ramës: Shqiptarët nuk duan që vendi të...

Deputetja e PL i përgjigjet Ramës: Shqiptarët nuk duan që vendi të mbushet me bangladeshas universitarë

-

Deputetja e Partisë së Lirisë Erisa Xhixho reagoi ditën e sotme me anë të një postimi për deklaratat e kryeministrit Rama për kërkesat e pedagogëve ku ai tha se do të kontrollohet pasuria e tyre.

Xhixho shkroi se “shqiptarët presin hetimin nga drejtësia të pallatit të Edi Ramës në Surrel dhe milionat e inceneratorëve” të cilat sipas saj “duan t’i fusin nëpër banka përmes amnistisë fiskale”.

Ajo shtoi se “shqiptarët nuk duan që fëmijët e tyre të largohen nga vendi dhe ai të mbushet me bangladeshas universitarë”.

Njoftimi i plotë:

 

Shqiptarët presin hetimin nga drejtësia të pallatit të Edi Ramës në Surrel dhe milionat e inceneratorëve, koncesioneve e tenderave që duan t’i fusin nëpër banka përmes amnistisë fiskale.Shqiptarët nuk duan që fëmijët e tyre të largohen nga vendi dhe Shqipëria të mbushet me bangladeshas universitarë.

 

Related articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,912FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts