Sunday, February 25, 2024
HomePolitikëMeta për denoncimet në SPAK: Asgjë s’më cenon, kam bërë stërvitje në...

Meta për denoncimet në SPAK: Asgjë s’më cenon, kam bërë stërvitje në malet më të larta dhe të vështira të Shqipërisë

-

Kreu i Partisë së Lirisë Ilir Meta deklaroi dje se nuk e pengon dot njeri karrierën politike të tij, duke i quajtur histori lepurushësh akuzat nga Autoriteti i Dosjeve.

“Nuk e pengon dot më njëri karrierën politike të Ilir Metës. Këto janë histori lepurushësh. Pushteti im është karakteri im dhje ndëshkimi që i pret për këto pabesi që i kanë bërë vendit dhe qytetarëve”, tha Meta.

I pyetur nëse cenohet nga denoncimet në SPAK, ai tha: “Asgjë nuk e cenon më Ilir Metën. Ai ka nisur një rrugë të qartë, që është padyshim malore po ai ka bërë stërvitje në malet më të larta dhe të vështira të Shqipërisë, në do jemi ne malore dhe do arrijmë majën”.

Related articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,912FollowersFollow
3,572SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts